MSK Grup

Stratejik Düşünebilme, Hızlı Karar Alabilme, Süratle Uygulama

Kızılkaplan Şirketler Grubu'nun amiral gemilerinden olan MSK Grup Yatırım İnşaat Turizm A.Ş. 18 Temmuz 1996 yılında Mahmut Servet Kızılkaplan tarafından kurulmuş olup Grup bünyesindeki her türlü alt yapı ve üst yapı inşaatları ile taahhüt alanındaki yatırımları gerçekleştiren birimdir.Bu alandaki projelerin bizzat inşaatlarını üstlenmekte olan ve Şirketler Grubunun 20 yıllık geçmişindeki ilk kuruluşu olma özelliğini taşıyan Kızılkaplan İnşaat Turizm Ltd. Şti. ile 2013 yılı başlarında MSK Grup ünvanı ve çatısı altında birleşmiştir.


Tamamı ödenmiş bulunan 33.850.000 TL'lik sermayesi, geniş makine parkı, deneyimli ve profesyonel kadroları ve yıllardır elde ettikleri maddi-manevi birikimleriyle MSK Grup bügün dünyanın her yerinde özellikle hidroelektrik santralleri, sulama projeleri, yol inşaatları ile konut, işyeri ve alışveriş merkezleri, otel ve diğer turistik ve sosyal tesisler gibi muhtelif üstyapılar başta olmak üzere üstün teknoloji ve güçlü bir finansman yapısı gerektiren sermayeli, büyük ölçekli inşaat ve tahhüt işlerini üstlenmeyi hedeflemektedir. Firma tüm yatırımlarını kendi öz kaynaklarından karşılamakta olup bankalar nezdinde maddi kredi riski taşımamaktadır.


Alanlarında hep en iyilerle çalışan; kaliteden, iş etiğinden ve ahde vefa ilkesinden asla taviz vermeyen MSK Grup günün şartlarının gerektirdiği esneklikte,"stratejik düşünebilme, hızlı karar alabilme ve süratle uygulama" becerileriyle donanmıştır ve yeni üstleneceği projeler kapsamında işbirliği yapacağı firmalar için de ciddi, güvenilir bir iş ve çözüm ortağıdır.


Zorlukların üstesinden gelebilme azmi başarıya giden yolda en güçlü motivasyonumuzdur.


Translate »